SOMP ČR

Aktuality

Unie bezpečnostních složek partner Svazu obecních a městských policií ČR

17.04.2023

partnerství s odborovou organizací UBS

To, že Svaz obecních a městských policií ČR je otevřený spolupráci s dalšími subjekty, které mají stejné nebo podobné cíle, a to zlepšit podmínky a zkvalitnit práci strážníků, to je věc veřejně známá.
Důkazem toho je i to, že dne 13.4.2023 bylo podepsáno další Memorandum o spolupráci, a to s odborovou organizací Unie bezpečnostních složek.
Za SOMP ČR Memorandum o spolupráci podepsal jeho předseda Bc. Martin Macháček, MBA., a za Unii bezpečnostních složek ho podepsal předseda Unie BS Mgr. Aleš Lehký, MBA., a také předseda Výkonného výboru pro městské a obecní policie Unie BS Mgr. Ondřej Mundl.
Proč je tolik důležité kooperovat s dalšími subjekty? Jelikož v jednotě je síla. Spoustu změn, které bychom rádi pro strážníky prosadili, se dotýká i pracovněprávních vztahů strážníků a tady je na místě, abychom spolupracovali nejen se zaměstnavateli, ale právě i s odborovými organizacemi.
Unie bezpečnostních složek je tak první odborovou organizací, která se ke spolupráci se svazem veřejně hlásí a my pevně věříme, že není zdaleka poslední.
Děkujeme za důvěru a těšíme se na přínosnou spolupráci.

img

* Pouze ilustrační foto